Онлайн банкінг
Callback
Інформаційний центр 0 800 503 305

Керівництво

Бузілов Андрій Миколайович
Голова Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»
Бузілов Андрій Миколайович

Андрій Миколайович має досвід в банківському секторі з 1998 року, керівні посади займає з 2006 року. Працював у таких банках як: Акціонерне товариство «Український іноваційний банк «Укрінбанк», Управління Національного банку України по м. Києву і Київській області, Комерційний банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Кредитпромбанк», ВАТ «Банк Кіпру», ПАТ «ДІАПАЗОН-МАКСИМУМ БАНК», ПАТ «КБ «ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР».

Народився у 1976 році.

Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті.

Симоненков Дмитро Вікторович
Заступник Голови Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»
Симоненков Дмитро Вікторович

Дмитро Вікторович має досвід роботи в банківському секторі з 2005 року, займає керівні посади з 2009 року. Працював у таких банках як: ПАТ «Фінексбанк», ПАТ «Iboxbank», ПАТ «Перехідний банк «РВС Банк», ПАТ «Інвестиційно-Трастовий Банк».

Народився у 1984 році.

Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті, вищу юридичну освіту отримав у Київському університеті права Національної академії наук України.

Камінська Юлія Миколаївна
Член Правління, т.в.о. відповідального працівника за проведення фінансового моніторингу в ПАТ "ДІВІ БАНК"
Камінська Юлія Миколаївна

Юлія Миколаївна має досвід роботи в банківському секторі з 2004 року, керівні посади займає з 2008 року. Працювала в таких банках як: ПАТ «Промінвестбанк» і ПАТ «Інтеграл-Банк».

Народилася в 1983 році.

Вищу економічну освіту отримала в Київському національному університеті ім. Вадима Гетьмана.

Шиманська Світлана Михайлівна
Головний бухгалтер, Член Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»
Шиманська Світлана Михайлівна

Світлана Михайлівна має досвід роботи в банківському секторі з 1994 року, займає керівні посади з 1999 року. Працювала в таких банках як: ЗАТ «Український кредитний банк», ВАТ «Діапазон-Максимум Банк», АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «Фінансовий Партнер».

Народилася у 1967 році.

Вищу економічну освіту отримала у Львівському банківському інституті Національного банку України.

Спостережна рада 

Спостережна рада є органом, що здійснює захист прав вкладників, інших кредиторів та акціонерів (учасників) ПАТ «ДIВI БАНК», а також регулює та контролює діяльність Правління в межах компетенції, визначеної Статутом банку та законодавством України.

Склад Спостережної ради Банку: Бунецька Ольга Дмитрівна (Голова Спостережної ради), Горбачевський Олександр Антонович, Статніков Денис Давидович, Шипiлова Олена Олексiївна, Пiдгаєцька Олена Юрiївна.

Авторизація